Şeffaflığı ilke edinen Global Yatırım Holding, yatırımcılarına zamanında ve eksiksiz bilgi akışı sağlamaktadır. Kurumsal yönetim ve yatırımcı ilişkileri alanında dünya standartlarını benimseyip hayata geçiren Grup, hissedar ve müşteri memnuniyetini artırmaya çabalamaktadır.

Grubun yatırımcı ilişkileri, yatırım camiasına yönelik günlük bilgi akışını düzenleyen Yatırımcı İlişkileri Departmanı tarafından kamuyu aydınlatma ve şeffaflık ilkeleri doğrultusunda, büyük bir titizlikle yönetilmektedir.

2013 yılında Yatırımcı İlişkileri Departmanı yatırımcılardan telefon, e-posta, sosyal medya ve posta kanalıyla gelen pek çok soruyu yanıtlamanın yanı sıra proaktif bir yaklaşımla, finansal kuruluşlara Grup faaliyetleriyle ilgili önemli ve güncel bilgi akışı sağlamıştır. Departman ayrıca, yatırımcıların Gruba yöneltmek istedikleri soruları yanıtlamak üzere özel bir Yatırımcı İlişkileri web sitesi kurmuştur.

Bütün mevcut ve potansiyel yatırımcılar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresinden Gruba ulaşmaya ve ir.globalyatirim.com.tr adresindeki yeni Yatırımcı İlişkileri sitesini ziyaret etmeye teşvik edilmektedir.

2013 yılında Global Yatırım Holding aşağıdaki ödüllere layık görülmüştür:

  • iNOVA Ödülleri: Kurumsal web sitelerinde toplam mükemmellik ve inovasyonu değerlendiren iNOVA Ödülleri’nde (iNOVA Awards) GYH, Online Raporlar-Çoklu&Genel Sanayi kategorisinde Bronz ödüle lâyık görülmüştür.
  • Farklı kategorilerde Altın, Gümüş ve Bronz Galaxy Ödülleri: Global Yatırım Holding, Online Yıllık Raporlar ve Geleneksel Olmayan Raporlar kategorilerinde iki Altın, Yıllık Raporlar-Çeşitli İş Alanları kategorisinde Gümüş, Yıllık Rapor Kapakları-Sanatsal/İllüstrasyon kategorisinde de bir Bronz madalya almıştır.
  • Uluslararası Yaratıcılık Ödülleri: GYH, en uzun süreli bağımsız reklamcılık, pazarlama ve tasarım yarışmalarından biri olan Uluslararası Yaratıcılık Ödülleri (Creativity International Awards)’da Gümüş ödülü kazanmıştır.
  • LACP Ödülleri: Global Yatırım Holding, 2013 yılı LACP Spotlight Awards’da En iyi 100 rapor arasında dördüncü olmuştur; aynı zamanda Yıllık Raporlar Basım kategorisinde Platin ödüle lâyık görülmüştür. Aynı zamanda Yıllık Raporlar Basım kategorisinde Platin ödüle lâyık görülmüştür.

LİMAN

Kruvaziyer ve ticari liman işletme faaliyetleri

ELEKTRİK ÜRETİMİ/ GAZ/MADEN

Sıkıştırılmış doğal gaz satışı ve dağıtımı, enerji verimliliği, yenilenebilir enerji üretimi ve madencilik, büyük ölçekli enerji üretimi

GAYRİMENKUL

Ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve işletmesi

FİNANS

Aracılık, danışmanlık ve varlık yönetimi gibi bankacılık dışı finansal hizmetler

Rıhtım Cad. No: 51 Karaköy İstanbul      (212) 244 6000      investor@global.com.tr