globalMDportfoy

Global MD Portföy Yönetimi, deneyimli kadrosu ve yenilikçi yaklaşımı ile hem halihazırda yönetimi altında bulunan fonları sermaye piyasalarında yatırıma yönlendirmekte hem de yenilikçi ürünlerle geçmişte olduğu gibi bugün de piyasanın bir adım önünde olarak finansal ürün çeşitliliğine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Global MD Portföy Yönetimi, Global Menkul Değerler’in 100% iştiraki olup, deneyimli kadrosu ve yenilikçi yaklaşımı ile hem halihazırda yönetimi altında bulunan fonları sermaye piyasalarında yatırıma yönlendirmekte hem de yenilikçi ürünlerle geçmişte olduğu gibi bugün de piyasanın bir adım önünde olarak finansal ürün çeşitliliğine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Bunun ötesinde yurtiçi ve yurtdışında, yerli ve yabancı ortaklarla işbirliği fırsatlarını değerlendirerek, sermayelerin Türk finansal sistemine kazandırılmasına aracılık etmeyi arzulamaktadır.

Global MD, Emlak Konut'un çekirdek yatırımcısı olduğu Türkiye'nin ilk gayrimenkul yatırım fonlarından biri olan Torkam Global MD Gayrimenkul Fonu'nun kurucusudur. Ayrıca, Global MD’nin ilk girişim sermayesi fonu olan Acalis Birinci Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, Türkiye’nin her yerinde engelli ve yaşlı bakım merkezlerine yatırım yapma fırsatı sunmaktadır.

Global MD, 2019'un ilk çeyreğinde ve sonrasındaki mevcut portföyüne en az 200 milyon lira değerinde yeni girişim ve gayrimenkul fonları ekleyerek lider portföy yönetim şirketlerinden biri olma misyonuna sahiptir. Global MD, müşterilerine mükemmel hizmet sunmaya odaklanmakta ve yatırım fonlarının performansını kendi kategorilerindeki en yüksek sıralamaya taşımayı hedeflemektedir.

LİMAN

Kruvaziyer ve ticari liman işletme faaliyetleri

ENDÜSTRİYEL

Temiz ve yenilenebilir enerji üretimi, sıkıştırılmış doğal gaz satışı ve dağıtımı, enerji verimliliği ve madencilik

GAYRİMENKUL

Ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve işletmesi

FİNANS

Aracılık, danışmanlık ve varlık yönetimi gibi bankacılık dışı finansal hizmetler

Rıhtım Cad. No: 51 Karaköy İstanbul      (212) 244 6000      investor@global.com.tr