Aqua Dolce Resort

Türkiye’nin güneybatısında, Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli, hızla gelişen bir sanayi şehridir. Ayrıca, güçlü ekonomisi ve 1,1 milyonu aşan nüfusuyla bölgede İzmir’den sonra ikinci büyük şehirdir. Son yıllarda önemli bir ihracat ve sanayi merkezi haline gelen Denizli, Türkiye’nin tekstil sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ayrıca, zengin tarihi ve kültürel değerleriyle önde gelen bir turizm merkezidir. Pamukkale’nin termal su kaynakları ile Hierapolis, Laodikeia ve Tripolis gibi antik kentler de Denizli civarında bulunmaktadır. Denizli’nin hızla büyüyen sağlık ve SPA sektörü sayesinde yerel turizm önemli bir gelişme kaydetmektedir.

Denizli’nin yeni yaşam merkezi olan Sümerpark Projesi; site bünyesinde planlanan toplam inşaat alanı 100.908,07 m² dir. 608 adet bağımsız bölümden oluşan Sümerpark Evleri,özel okul ve hastane arsalarından oluşmaktadır.

Sümerpark Evleri konut projesinin birinci ve ikinci etaplarını oluşturan 231 dairelik üç apartmanın inşaatı 2015’de tamamlanmıştır. Tüm daireler sahiplerine teslim edilmiştir. 377 adet inşaatı tamamlanmamış bağımsız bölüm bulunmaktadır. Final Okulları’nın 18’inci şubesi, Sümerpark projesinin kiracılarından biridir. Toplam 11.565 m2 alanı kaplayan okul binasının inşaatı Ağustos 2014’te tamamlanmıştır. Final Okulları’yla imzalanan 15 yıllık kira sözleşmesi kapsamında okul 2014 yılı sonbaharında hizmete açılmıştır.

Denizli gayrimenkul geliştirme projesi kapsamında, Sümerpark Evleri konut projesinin bitişiğinde yer alan 10.745 m2’lik arsa üzerine bir de hastane inşa edilecektir.

LİMAN

Kruvaziyer ve ticari liman işletme faaliyetleri

ENDÜSTRİYEL

Temiz ve yenilenebilir enerji üretimi, sıkıştırılmış doğal gaz satışı ve dağıtımı, enerji verimliliği ve madencilik

GAYRİMENKUL

Gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve işletmesi

FİNANS

Aracılık, danışmanlık ve varlık yönetimi gibi bankacılık dışı finansal hizmetler

Büyükdere Cad. No: 193 Şişli İstanbul      (212) 244 6000      investor@global.com.tr

YUKARI