Şeffaflığı ilke edinen Global Yatırım Holding, yatırımcılarına zamanında ve eksiksiz bilgi akışı sağlamaktadır. Kurumsal yönetim ve yatırımcı ilişkileri alanında dünya standartlarını benimseyip hayata geçiren Grup, hissedar ve müşteri memnuniyetini artırmaya çabalamaktadır.

Grubun yatırımcı ilişkileri, yatırım camiasına yönelik günlük bilgi akışını düzenleyen Yatırımcı İlişkileri Departmanı tarafından kamuyu aydınlatma ve şeffaflık ilkeleri doğrultusunda, büyük bir titizlikle yönetilmektedir.

2017 yılında Yatırımcı İlişkileri Departmanı yatırımcılardan telefon, e-posta, sosyal medya ve posta kanalıyla gelen pek çok soruyu yanıtlamanın yanı sıra proaktif bir yaklaşımla, finansal kuruluşlara Grup faaliyetleriyle ilgili önemli ve güncel bilgi akışı sağlamıştır. Departman ayrıca, yatırımcıların Gruba yöneltmek istedikleri soruları yanıtlamak üzere özel bir Yatırımcı İlişkileri web sitesi kurmuştur.

Bütün mevcut ve potansiyel yatırımcılar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresinden Gruba ulaşmaya ve websitemizdeki Yatırımcı İlişkileri bölümünü ziyaret etmeye teşvik edilmektedir.

 

LİMAN

Kruvaziyer ve ticari liman işletme faaliyetleri

ENDÜSTRİYEL

Temiz ve yenilenebilir enerji üretimi, sıkıştırılmış doğal gaz satışı ve dağıtımı, enerji verimliliği ve madencilik

GAYRİMENKUL

Ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve işletmesi

FİNANS

Aracılık, danışmanlık ve varlık yönetimi gibi bankacılık dışı finansal hizmetler

Rıhtım Cad. No: 51 Karaköy İstanbul      (212) 244 6000      investor@global.com.tr