Aqua Dolce Resort

Tatilcilere eşsiz Akdeniz deneyimini yaşatmayı amaçlayan Aqua Dolce Turizm ve Rekreasyon Dünyası, lüks otel konseptine yepyeni bir boyut getirmeye adaydır

Akdeniz’deki stratejik konumu nedeniyle Kıbrıs, geçmişten bugüne birçok yüzyılda tüccarların ana buluşma noktası olmuştur. Tarih boyunca Finikeliler, Asurlular, Romalılar, Persler ve Bizanslılar gibi birçok farklı uygarlığın egemenliği altında kalan Kıbrıs, bugün tüm bu uygarlıkların izlerini taşımaktadır. Kuzey Kıbrıs’ın görece daha az gelişmiş dokusu sayesinde sunduğu ender bulunur huzuru ve güzelliği, gün geçtikçe daha çok turist keşfetmektedir.

48.756 m2’lik bir alanda yayılan 300 odalı beş yıldızlı bir otel yer alacaktır. Otelde ayrıca tatil, iş ya da eğlence amacıyla seyahat edenlerin her türlü ihtiyacını karşılamak için üstün kaliteli hizmet sunan tam donanımlı tesisler bulunacaktır. Aqua Dolce Turizm ve Rekreasyon Dünyası’nın merkezinde yer alacak olan kumarhane, geniş bir yelpazeye yayılan oyun ve bahis fırsatları sunacaktır. Aqua Dolce Turizm ve Rekreasyon Dünyası projesi, çeşitli seminerlerin, şirket toplantılarının ve mesleki etkinliklerin düzenlenebileceği farklı kapasitelerde konferans salonlarının yanı sıra SPA, spor merkezi, yüzme havuzları, kafeteryalar, restoranlar, barlar ve açık hava spor tesislerini içermektedir. Grup, adanın güneyine kıyasla daha az kalabalık ve görece düşük fiyatlı turizm ve gayrimenkul piyasasına sahip olan KKTC’nin, özellikle Kıbrıs’la ilgili politik sorunların çözümüne yönelik çabalarda ilerleme sağlandıkça, son derece çekici yatırım fırsatları sunacağına inanmaktadır.

Tatilcilere eşsiz Akdeniz deneyimini yaşatmayı amaçlayan Aqua Dolce Turizm ve Rekreasyon Dünyası, lüks otel konseptine yepyeni bir boyut getirmeye adaydır. Adını, proje alanını çevreleyen tatlı su pınarlarından alan Aqua Dolce Turizm ve Rekreasyon Dünyası, Tatlısu, Kyrenia kıyısındaki yaklaşık 260.177 m2’lik bir arazi üzerinde konumlanacaktır.

LİMAN

Kruvaziyer ve ticari liman işletme faaliyetleri

ENDÜSTRİYEL

Temiz ve yenilenebilir enerji üretimi, sıkıştırılmış doğal gaz satışı ve dağıtımı, enerji verimliliği ve madencilik

GAYRİMENKUL

Gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve işletmesi

FİNANS

Aracılık, danışmanlık ve varlık yönetimi gibi bankacılık dışı finansal hizmetler

Büyükdere Cad. No: 193 Şişli İstanbul      (212) 244 6000      investor@global.com.tr

YUKARI